Compare Listings

PRONA NE EVIDENCE

Apartament Modern 1+1 ne Shitje tek Rruga e Elbasanit

 • €94,500
 • 1 bd
 • 1 ba
 • 71.4

Apartament 3+1 ne Shitje tek 21 Dhjetori

 • €169,900
 • 3 bd
 • 2 ba
 • 142

Apartament Fantastik ne Shitje tek Square 21

 • €137,700
 • 2 bd
 • 2 ba
 • 121.3

Bashkohu me ne
Behu pjese e RE/MAX Infinity

Behu zot i vetes tende.

Vendose ti sa do te punosh dhe sa para do te besh ne muaj, puno i pavarur.

DETYRIMET TATIMORE PER SHITJEN E SHTEPISE TUAJ!

PALLATI I BRIGADAVE NE TIRANE

SHTYHET AFATI PER KREDITE E BUTA

KORONAVIRUSI/ ÇFARË TË BËNI NË SHTËPI KËTO DITË SIPAS PERSONAZHEVE TË NJOHUR SHQIPTAR

ZHVENDOSET TREGU ELEKTRIK: BASHKIA PROJEKT PER RIKUALIFIKIMIN URBAN TE ZONES

BOTOHET UDHEZIMI,JA SI BEHET RIVLERESIMI I PASURIVE TE PALUAJTSHME

Rivlerësimi i pronave, 7 dokumentet që duhet të keni patjetër me vete kur shkoni në hipotekë!

ZBUKURO AMBIENTIN E VITIT TE RI ME IDETE TONA!

DESTINACIONET IDEALE PER KRISHTLINDJE!

SHKODRA NDER QYTETET E PARA QE U ZBUKURUA PER 28-29 NENTOR