Compare Listings

Apartament ne Kompleks Modern Prane Kryqezimit te Farmacia 10

Apartament ne Kompleks Modern Prane Kryqezimit te Farmacia 10

 

Ofrohet apartament 2+1 per shitje tek Arlis Construction prane farmacise 10. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones me akses te menjehershem ne unazen e qytetit dhe zona ofron facilitete te shumta si : spitale , shkolla, cerdhe , bare, etj.
Apartamenti eshte i orientuar jug-lindje gje qe ben qe apartamenti te jete i ngrohte dhe me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Apartamenti perben nje mundesi shume te mire banimi edhe investimi.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te shikoni link te meposhtem

https://www.remax-albania.com/sq-al/listime/shqiperi/rruga-e-dibres-farmacia-10/530151020-26?LFPNNSource=RecentlyListedOfficeProperties&cKey=530151020-26

Join The Discussion