Compare Listings

Ka shume postime per pune ne internet.💁♂💁🏻♀

Shumica prej tyre premtojne “MAJAT”⛰
mundesi te pafundme fitimesh dhe nje jete thjesht te mrekullueshme.🌬

Nese po kerkoni nje postim qe ju premton te gjitha keto,me vjen keq qe po ju zhgenjej por ky postim nuk eshte nga ato 🤫

Nese po kerkoni nje oferte te vertet pune dhe nje mundesi per te mesuar nje profesion (ate te konsulentit imobiliar) atehere jeni te mirepritur te vazhdoni te lexoni.✅

KUSH PO JU SHKRUAN ?🔻

✅Jemi Ilda&Besard Rusi.
Ne posedojme 3 nga zyrat imobiliare me produktive ne Tirane, nen logon Re/max Infinity.

Prandaj ne kerkojme njerez te rinj per t’ju bashkuar stafit tone per nje arsye te thjeshte:

⭕NE DUAM TE RRITEMI

Per te qene te sakte ,duam te vazhdojme te rritemi.↗

Sikurse kemi bere gjithe keto vite ne treg dhe ashtu sikurse do te bejme 20 vitet e ardhshme.✅

Per te vazhduar kete rritje, po bejme ate qe duhet te beje cdo sipermarres: te perqendrohet ne stafin e tij.♻

Kjo eshte arsyeja pse ne po e publikojme kete njoftim pune.🔻

⁉PER KETE ARSYE ,NE JEMI DUKE KERKUAR PER “ATA” QE ME PERKUSHTIM DUAN TE BEJNE NDRYSHIMIN.

Oferta e punes. (kush jemi dhe cfare ofrojme )❓
Sic e keni lexuar deri me tani neve na pelqen te flasim qarte.✋

Nese do punojme sebashku do te zbuloni dy gjera per ne :

✅-Ne jemi nje familje e madhe dhe cdo pjestar qe ndodhet brenda zyrave tona trajtohet si I tille.

✅- Suksesin & Deshtimin e ndajme bashke

Cfare NUK eshte puna qe ne ofrojme?
❌NUK eshte pune 12 ore ne dite vetem duke I rene dyerve.
❌NUK eshte call-center
❌NUK eshte pune qe ti te perdoresh nga te tjeret.

Cfare ESHTE puna qe ne ofrojme
✅Mesoni profesionin e nje konsulenti te pasurive te patundshme ne perputhje me risite e 2020.
✅Beheni pjese e nje ekipi qe ka nje projekt 20-vjecar
✅ PUNONI NE REMAX ( #1 ne bote ne shitjen e pasurive te patundshme)

Nese po pyesni se cilat jane kushtet per te marre pjese ne perzgjedhje,jane keto
1⃣Preferohet me Arsim te larte
2⃣Te perdori kompjuterin ne nivelet Baze
3⃣ Te mos kene veshtiresi te punoje ne kontakt te drejteperdrejte me njerezit.
4⃣Te kete deshire dhe ambicie per tu rritur.
5⃣Te kete eksperience ne shitje perben avantazhe.

Nese po pyesni cfare ne ofrojme per kandidatet ideal⁉

1⃣Trajnime falas per pasuri te patundshme
2⃣Plan Biznesi Fillestar
3⃣Nje portofol pronash ne gjithe Tiranen.
4⃣Tarifa e komisionit e bazuar ne shitjet.
5⃣Suport i vazhdueshem nga zyra dhe koleget.

‼Per Ne eshte e rendesishme te jeni nje person Korrekt, dhe me deshiren per te mesuar nje profesion.

🔷Nese mendoni se jeni kandidati ideal ,jeni te interesuar te merrni pjese ne perzgjedhjen per tu bashkuar me skuadren me te suksesshme ne Tirane apliko tani ne ⬇
Ose informohu me shume ne numrin e tel:📞 0693895757