Compare Listings

Apartament ne Kompleks Modern Prane Kryqezimit te Farmacia 10

Apartament ne Kompleks Modern Prane Kryqezimit te Farmacia 10

  Ofrohet apartament 2+1 per shitje tek Arlis Construction prane farmacise 10. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones me akses te menjehershem ne unazen e qytetit dhe zona ofron facilitete te shumta si : spitale , shkolla, cerdhe , bare, etj. Apartamenti […]

ZBUKURO AMBIENTIN E VITIT TE RI ME IDETE TONA!

ZBUKURO AMBIENTIN E VITIT TE RI ME IDETE TONA!

Nëse jeni duke planifikuar festë për Vitin e Ri, ju duhet të konsideroni ide të ndryshme dekorimesh. Ka shumë zbukurime që mund të bëni, por ju duhet të zgjidhni një që i përshtatet stilit të personalitetit dhe të jetës tuaj.  Se pari duhet të zgjidhni nje temë. Mendoni për të ftuarit para se të zgjidhni një temë. […]

DESTINACIONET IDEALE PER KRISHTLINDJE!

DESTINACIONET IDEALE PER KRISHTLINDJE!

Udhëtimet janë kthyer në traditë tashmë për një numër të madh të qytetarëve shqiptar edhe për festat e fundvitit. Megjithëse te gjithe predikojme qe festa te tilla duhen kaluar ne shtepi, një pjesë e konsiderueshme e shqiptarëve preferojnë që ato t’i kalojnë jashtë vendit ato, me një kërkesë që vjen çdo vit në rritje. Rajoni […]

SHKODRA NDER QYTETET E PARA QE U ZBUKURUA PER 28-29 NENTOR

SHKODRA NDER QYTETET E PARA QE U ZBUKURUA PER 28-29 NENTOR

Rrugët e qytetit të Shkodrës kanë nisur të zbukurohen me flamuj kombëtarë, në prag të festave kombëtare të 28 dhe 29 Nëntorit.Në pedonalen përpara bashkisë së Shkodrës dhe në atë “Kolë Idromeno” dekorimet festive si flamuj dhe banera kanë mbushur rrugët dhe sheshet.Drejtoria e Shërbimeve Publike pranë Bashkisë Shkodër, edhe për këtë 107 vjetor të […]

Ëmbëlsira Bounty

Ëmbëlsira Bounty

  Per te pergatitur kete embelsire Shkrini 225gr gjalp dhe shtoni 2gota uje 4 veze i rrahim me 4 gota sheqer. Pastaj mases I shtojme 4 gota miell te perzier me 2 lugë baking soda, nje lugë vanilje dhe 4 luge gjelle kakao. Hidhe masen mbi gjalpin dhe piqe ne 200 gradë reth 25 min. […]

Si Lindin IDETE!

📆Janar 1973💥 SI LINDIN IDETE! DUHET TA LEXONI. Atë mbrëmje, ndërsa ishin mbledhur në dhomën e hotelit me një shishe tequila te shoqeruar me ca kripë me Lime, filluan të flasin për emrin e kompanisë së re të pasurive të patundshme.🤔 Herë pas herë njëri prej tyre sillte një ide që hidhej menjëherë poshtë.😠 Aty […]