Compare Listings

Apartament ne Kompleks Modern Prane Kryqezimit te Farmacia 10

Apartament ne Kompleks Modern Prane Kryqezimit te Farmacia 10

  Ofrohet apartament 2+1 per shitje tek Arlis Construction prane farmacise 10. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones me akses te menjehershem ne unazen e qytetit dhe zona ofron facilitete te shumta si : spitale , shkolla, cerdhe , bare, etj. Apartamenti […]