Compare Listings

Apartament 3+1 ne Shitje tek 21 Dhjetori

€169,900

Pershkrim

Apartament ne shitje te 21 dhjetori, prane hotel “Mondial”, ne nje nga ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi dhe organizohet ne nje dhome ndenje te madhe me dalje ne nje ballkon te orientuar nga perendimi, tre dhoma gjumi (njera me ballkon) dhe dy tualete (njeri me dritare). Pallati eshte ndertuar me materiale te nje cilesie te larte, duke nisur nga fasada e ventiluar, sistemin hidraulik me mulistad, dyer dhe dritare termike alumini me dopio xham, sistem chiller. Punimet e pallatit perfundojne brenda muajit gusht. Per nje vizite ne prone apo informacion shikoni link me poshte.
https://www.remax-albania.com/530191022-150

Adresa

  • Qyteti: Tirana
  • Shteti: Albania
  • Shteti: United States

Schedule a Tour

Your information

Detaje

  • ID e prones: 2846
  • Cmimi: €169,900
  • Siperfaqja e prones: 142
  • Bedrooms: 3
  • Tualete: 2