Compare Listings

Apartament Fantastik ne Shitje tek Square 21

€137,700

Pershkrim

Shitet 2+1 tek 21 Dhjetori ne Kompleksin Square 21!Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.
Apartamenti ndodhet ne ne katin e 4 banim , ka planimetri te drejt dhe te shfrytezuar me semiri.
Nje mundesi e mire investimi!
Per me shume informacion shikoni link me poshte:

https://www.remax-albania.com/530191006-172

Adresa

  • Qyteti: Tirana
  • Shteti: Albania
  • Shteti: United States

Schedule a Tour

Your information

Detaje

  • ID e prones: 2842
  • Cmimi: €137,700
  • Siperfaqja e prones: 121.3
  • Bedrooms: 2
  • Tualete: 2