Compare Listings

Apartament Modern 1+1 ne Shitje tek Rruga e Elbasanit

€94,500

Pershkrim

Shitet apartament ne nje ndertim te ri, buze rruges se Elbasanit, ne hyrje te Liqenit te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe eshte i organizuar ne nje dhome te madhe ndenje, dhome gjumi dhe nje tualet. Pallati ka punime shume cilesore dhe ka nje vendodhje shume te mire, prane universiteteve dhe institucioneve te tjera. Punimet pritet te perfundojne vitin e ardhshem. Per me shume informacion jeni te lutur te shikoni link meposhte

https://www.remax-albania.com/530191022-72

Adresa

  • Qyteti: Tirane
  • Shteti: Albania
  • Shteti: United States

Schedule a Tour

Your information

Detaje

  • ID e prones: 2849
  • Cmimi: €94,500
  • Siperfaqja e prones: 71.4
  • Bedrooms: 1
  • Tualete: 1