Compare Listings

Apartament Modern ne Shitje tek Rruga e Kavajes

€92,500

Pershkrim

Apartament Modern ne Shitje

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Konferenca e Pezes, perballe spitalit Amerikan 3, ku cilesia e ndertimit eshte me e mira ne ate zone. Duke filluar me muret e jashtme te cilet jane me Fasade te Ventiluar, Parket, Tavanet Gips, Tualetet Incaso teper Cilesore. Apartamenti ka Sip Bruto:109.6M2 Sip Neto: 92.9M2. Organizohet ne 1 koridor shperndares, 1 sallon te madh me ballkon, 2 dhoma gjumi gjithashtu me ballkon, dhe 2 tualete. Orientimi Jug i cili jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Ndodhet buze rruges kryesore. Per me shume informacion na kontaktoni.

Per me shume informacion shikoni link e meposhtem

https://www.remax-albania.com/sq-al/listime/shqiperi/rruga-konferenca-e-pezes/530191021-54?LFPNNSource=Search&cKey=530191021-54

Adresa

  • Adresa Perballe Spitalit Amerikan 3
  • Shteti: Albania

Schedule a Tour

Your information

Detaje

  • ID e prones: 2832
  • Cmimi: €92,500
  • Siperfaqja e prones: 110
  • Bedrooms: 2
  • Tualete: 2