Compare Listings

Apartament ne Ndertim te Ri ne Shitje ne Laprake

€63,000

Pershkrim

Ofrohet per shitje nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitin e fundit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensor me nje planimetri te rregullt. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno,1 tualet me ajrim natyral (dritare) dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim dhe ka nje fushe pamje te lire. Apartamenti dorezohet i perfunduar me te gjitha punimet ne muajin dhjetor. Eshte nje mundesi e mire investimi per ta leshuar me qera por edhe per banim. Per me shume informacion shikoni link e meposhtem

https://www.remax-albania.com/530151010-127

Adresa

  • Shteti: Albania
  • Shteti: United States

Schedule a Tour

Your information

Detaje

  • ID e prones: 2839
  • Cmimi: €63,000
  • Siperfaqja e prones: 79
  • Bedrooms: 1