Compare Listings

Si Lindin IDETE!

📆Janar 1973đŸ’„ SI LINDIN IDETE! DUHET TA LEXONI. AtĂ« mbrĂ«mje, ndĂ«rsa ishin mbledhur nĂ« dhomĂ«n e hotelit me njĂ« shishe tequila te shoqeruar me ca kripĂ« me Lime, filluan tĂ« flasin pĂ«r emrin e kompanisĂ« sĂ« re tĂ« pasurive tĂ« patundshme.đŸ€” HerĂ« pas herĂ« njĂ«ri prej tyre sillte njĂ« ide qĂ« hidhej menjĂ«herĂ« poshtĂ«.😠 Aty […]

Destinacioni Perfekt per Fundjave

Liqeni i Dushkut ose siç njihet ndryshe Liqeni i ZambakĂ«ve ndodhet nĂ« afĂ«rsi tĂ« fshatit Lenie, nĂ« lartĂ«sinĂ« 1105 metra mbi nivelin e detit. Ky liqen Ă«shtĂ« nga mĂ« interesantĂ«t nĂ« zonĂ«n e Gramshit dhe ndodhet vetem 20 km larg ketij qyteti. Liqeni i Dushkut pĂ«rfaqĂ«son njĂ« liqen akullnajor me gjatĂ«si rreth 800 metra dhe […]